Ať se vám daří, absolventi!

Z promoce absolventů FTK UP.
Foto: Martin Višňa
Pondělí 24. červen 2024, 12:09 – Text: (vim)

Česká státní hymna a Gaudeamus igitur. To jsou skladby, které budou v nadcházejících dnech nejčastěji znít Olomoucí. Na jednotlivých fakultách UP totiž začal maraton promocí. Jako jedni z prvních převzali své diplomy absolventi studijních programů fakulty tělesné kultury (na přiložených fotografiích) nebo přírodovědecké fakultě, během tohoto týdne slavnostní akt čeká i čerstvé lékaře a zubaře, učitele, právníky nebo absolventy teologické fakulty. Nezbývá, než vám, milí absolventi a absolventky, poděkovat, že jste si před lety vybrali ke studiu právě Univerzitu Palackého, a popřát, ať se vám v životě „po škole“ daří podle vašich snů a představ. A pokud byste chtěli zůstat se svojí alma mater v kontaktu, můžete se zaregistrovat do Klubu absolventů UP zde.