FZV UP nabízí k prodeji kancelářský a školní nábytek

Zdroj: FZV UP
Čtvrtek 13. červen 2024, 14:00 – Text: (mz)

V souvislosti s blížící se rekonstrukcí budovy na tř. Svobody 8 nabízí Fakulta zdravotnických věd UP studentům a zaměstnancům UP k prodeji množství různého školního a kancelářského nábytku. Odkoupit jej lze jak vnitrouniverzitně pro potřeby vašeho pracoviště, tak do soukromého vlastnictví. V nabídce je například 160 textilních židlí, 3 pohovky, různé skříně, 42 kancelářských křesel nebo 3 kuchyňské linky. Osobní prohlídky s odkupem budou probíhat hromadně v určených termínech (první již 13. a 20. června). Podrobnosti najdete v Bazaru UP (v sekci univerzitní majetek) a na webu FZV.