Univerzita se prezentovala na burze práce a vzdělávání

Úterý 15. říjen 2024, 16:30

Univerzita Palackého se prezentovala v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc na Burze práce a vzdělávání. Zájemci se u univerzitního stánku mohli seznámit s možnostmi studia na UP, nabídkami Kariérního centra UP a Univerzity třetího věku, ponořit se do vědy s Pevností poznání a do techniky s kabinetem technické výchovy pedagogické fakulty. Připraveny byly i přednášky Jak na dobré CV a profesní síť LinkedIn a Život na univerzitě aneb Jak si vybrat vysokou školu. Více na www.burzapav.cz.